Sociālie mēdiji

FacebookEkoloģijas saglabāšana, augsta kvalitāte

PRO-TEC BALTIJA ir tirdzniecības markas PRO-TEC ģenerālais importētājs un pārstāvis Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Kompānija nodibināta 2010.gadā uz firmas bāzes, kura agrāk darbojās Baltijas teritorijā un jau kopš 2006.gada sekmīgi izplatīja vācu ražotāju PRO-TEC Deutschland GmbH un CTP GmbH produkciju. PRO-TEC BALTIJA sasniegusi jaunu, augstāku Latvijas un visas Baltijas patērētāju nodrošināšanas līmeni ar kvalitatīvu profesionālu autokosmētiku, kas radīta uz mūsdienu tehnoloģiju un augstmolekulāras ķīmijas pamata.

 

Baltijas teritorijā kompānija PRO-TEC BALTIJA pārstāv vācu ražotāju produkciju, kurā ir vairāk nekā 5000 produktu nosaukumi un ietver sevī tirdzniecības marku grupu, kas apvienota ar kopēju tirdzniecības marku bluechem GROUP :

  • PRO-TEC
  • bluechem
  • Autoprofiline
  • maxxpower
  • Nano-Technology

Produkcija izgatavota saskaņā ar kvalitātes standartu, tai ir tehniskā institūta TÜV sertifikāti, kas apliecina produkcijas efektivitāti.

 

Mūsu klienti ir autosaloni un automobiļu apkalpošanas stacijas, transporta, rūpniecības un tirdzniecības uzņēmumi. Elastīga, individuāla pieeja katram partnerim, mūsu importēto produktu atbilstība augstai kvalitātei un ekoloģijas prasībām ir kompānijas PRO-TEC BALTIJA darba galvenie principi. Mūsu noliktavā produkcija vienmēr ir plašā sortimentā un mūsu menedžeri vienmēr gatavi sniegt profesionālu konsultāciju pasūtītājam uz vietas. Nepieciešamības gadījumā ražotājfirma var izgatavot produkciju pēc Jūsu individuāla pasūtījuma.

 

Kompānijas PRO-TEC BALTIJA mērķis – sasniedzot mūsu produktu minimālu ekoloģiskas slodzes līmeni, piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvas preces, saprātīgu cenu un minimālus piegādes termiņus.

 

Mēs esam gatavi ātri un elastīgi reaģēt uz jaunām tirgus prasībām un piedāvāt Jums vislielāko pakalpojumu klāstu un vislabvēlīgākos sadarbības noteikumus!