Kvēpu filtra (DPF) un katalizatora tīrītājs

DPF & Catalyst Cleaner – DPF filtru un katalizatoru efektīgās tīrīšanas līdzeklis bez noņemšanas. Šķīdina un noņem visus tipiskos DPF filtru un katalizatoru piesārņojumus. Novērš jaudas zudumus un avārijas režīmus, kas ir saistītas ar DPF filtru un katalizatoru piesārņojumu. Atjauno dzinēja jaudu un uzlabo automobiļa dinamiku.

 

Līdzeklis arī der ERG vārsta tīrīšanai.

 

Īpašības

  • Atkoksē katalizatoru un veicina daudz efektīgāko kvēpu filtra reģenerāciju
  • Neprasa DPF filtra/katalizatora izjaukšanu
  • Iztvaiko bez atlikuma

 

Pielietojuma jomas

DPF filtru un katalizatoru efektīgai tīrīšanai bez noņemšanas

 

Izmantošana

Pirms lietošanas, saturs ir intensīvi jāsakrata 1 minūtes laikā! Noteikt piekļuvi filtram, noņemot gadījumu vairākumā temperatūras vai spiediena devēju, vai lambda zondi DPF filtru un katalizatoru priekšā. Tieši caur izsmidzināšanas zondi, kas ir ievadīta atverošajā cauruma DPF filtra/katalizatora ieejā, izsmidzināt līdzekli (esot izslēgtam dzinējam) dažos intervālos pa 5 sekundēm, ar 5 sekunžu pauzi līdz tam laikam, kamēr nebūs redzamas putas ieejā. Pēc tam izņemt izsmidzināšanas zondi un samontēt noņemto devēju. Apstrādājot kvēpu filtru, uz tā izveidojušies kvēpi izšķīst līdz mikrodaļiņām, veicinot to izdedzināšanu filtra reģenerācijas procesā.

 

Apstrādes beigās palaist DPF filtra piespiedu reģenerāciju ar diagnostikas testera palīdzību. Pēc tam izlasīt un dzēst kļūdu (darbnederīgumu) kodus. Tam pakaļ veikt 20 minūšu testdraivu trasē.

 

Līdzekli var pielietot visiem slēgtā tipa kvēpu filtriem. Turklāt ir jāpārbauda motoreļļas līmenis pirms tā pielietošanas. Dīzeļdegvielas nokļūšanas motoreļļā gadījumā, ir jānomaina tā.

 

DPF filtra optimālai reģenerācijai, mēs rekomendējam pēc testdraiva ieliet kvēpu filtra reģenerācijas aktivatoru „PRO-TEC DPF Super Clean (P6171 DPF SC)” degvielas tvertnē. Benzīna dzinēja katalizatora tīrīšanai, mēs rekomendējam izmantot tīrītāju „PRO-TEC OXICAT (P1180)”.

 

Patēriņš

Balona saturs ir paredzēts DPF filtra/katalizatora 1 lietošanai

 

Iepakojuma izmēri

400ml / Art.-Nr.: 2985, aerosola balons ar izsmidzināšanas zondi